11 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Про нас

Мелітопольський завод харчового обладнання (ТОВ МЗПО) виробляє повний спектр нейтрального обладнання з нержавіючої сталі (AISI 201, AISI 304) для професійних кухонь, кафе, барів, ресторанів, їдалень та супермаркетів: столи, мийки, зонти, стелажі, шпильки, шафи, вітрини, возики. Виробляємо обладнання для ліній роздач громадського харчування, фуршетних і шведських ліній, барні станції, обладнання для виробників сиру, для м'ясокомбінатів і кондитерсих цехів.

Основное наше преимущество перед многочисленными конкурентами – низкие цены на весь ассортимент, благодаря работе без посредников, отсутствию наценки, ведь стоимость товара формируется только из затрат на производство и стоимости материала. За счет того, что изготовление оборудования для кухни, столовой или другого предприятия изготавливается из лучших материалов, не содержащих в составе вредных веществ, продукция абсолютно безопасна для здоровья, во время контакта с пищевыми продуктами, не выделяются токсины.

Учитывая, что в некоторых случаях стандартные размеры не подходят, мы осуществляем производство оборудования для предприятий общественного питания на заказ, по индивидуальным размерам, стоимость которого приемлема, определяется индивидуально. Изготовление оборудования для пекарен, мясокомбинатов, линий раздач, осуществляется с учетом специфики конкретного производства, особенности помещений, где оно будет размещаться, коммуникаций.

Характеристики оборудования

Проводиться ресторанне обладнання із застосуванням сучасних технологій, унікальних інноваційних розробок, з сучасною, сертифікованої нержавіючої сталі марки AISI201 і AISI304.

 

Регіон: Запорізька область.

Місто: Мелітополь.

Адреса: вул. Ломоносова,333.

Тел.: +38 097 169 86 36, +38 098 352 29 71

Контактна особа: Ольга, менеджер відділу продажів, +38 097 169 86 36.

Сайт: mfe-melitopol.in.ua

Інформація про компанію

Назва:
ООО МЗПО
Тип компанії:
Виробник
Бренди:
МЗПО
Кількість співробітників:
11-50 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2009
Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Інформація про виробництво

Місцезнаходження виробництва:
Запорожская обл г Мелитополь, ул Ломоносова 333
Контроль якості:
Внутрішній
Кількість виробничих ліній:
4

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner