11 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Мийки Столи, Мийні Ванни

Робота на професійній кухні складається не тільки з приготування їжі, але і інших необхідних процесів – підготовки продуктів, очищення брудного посуду, супутнього інвентарю. Виходячи з цього, невід'ємним елементом будь-якої кухні є ванна мийна, призначена для попередньої обробки продуктів харчування (овочів, м'яса, риби), миття посуду, столових приладів. Такі вироби сприяють покращенню продуктивності праці, підвищують якість обслуговування.

Мелітопольський завод харчового обладнання -володіє сучасною виробничою базою, що дозволяє виготовити продукцію в широкому асортименті, максимально задовольнити потреби замовника.

Ми пропонуємо великий вибір мийних ванн і мийок для кафе, бару чи ресторанної кухні, з сертифікованої нержавіючої сталі марок AISI201 і AISI304, унікальні технології, інноваційні рішення, що підвищує якість готової продукції.

Також МЗПО виконує проектування і виробництво мийних ванн з робочими поверхнями з нержавіючої сталі, не тільки стандартних розмірів, але і за індивідуальними замовленнями. Всі моделі оснащені глибокими, зручними мийками.

Представлені в каталозі професійні кухонні мийки, мийні ванни з нержавійки для ресторану від нашого заводу, володіють численними перевагами, до яких відносяться:

  • стійкість до пошкоджень механічного характеру, корозійних процесів;
  • функціональність;
  • простота, зручність конструкції;
  • стійкість;
  • легкість підключення комунікацій;
  • довговічність;
  • практичність.

Стандартна або за індивідуальним замовленням одинарна, подвійна, трьох-, чотирьох-секційна виробнича мийка, може бути виготовлена з пристінний бортом, отвором під змішувач, мати зливний отвір, полиці на будь-яких рівнях, ящики, розпашні дверцята, бути з обв'язкою трубами з каркаса, оснащуватися стільницями. Завдяки регульованим ніжок мийних ванн, можна усувати нерівності підлоги.

Наша компанія пропонує найнижчі ціни на весь асортимент продукції. Клієнти усіх міст України можуть на вигідних умовах придбати ванни мийні виробничі, мийки для миття посуду, для овочів, високої якості.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner