11 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Парасолі витяжні

Без різноманітного теплового обладнання не може функціонувати ні одна кухня ресторану, кафе, їдальні, інших підприємств громадського харчування. Обов'язковим елементом будь-якої професійної кухні, вважається вентиляційний зонт

Призначений вентиляційний зонт для розміщення над варильними поверхнями, а також:

  • грилем;
  • електричними плитами, газовими;
  • фритюрниці;
  • іншим тепловим обладнанням.

Представлені в каталозі нашого інтернет – магазину парасольки, комплектуються жироулавливателями, наявність яких перешкоджає попаданню масляних і жирових речовин у вентиляційні висновки. Вони являють собою лабіринтовий фільтр, де олія перетворюється на конденсат стікає в спеціальну олію збірну ємність з зливним каналах. Парасолі витяжні пристінного типу оснащуються одним рядом жироулавливателей, острівного типу – двома, що сприяє збільшенню якості очищення забрудненого повітря.

При індивідуальному виготовленні приладів, парасольки можуть оснащуватися підсвічуванням, отворами для зручної установки, приєднувальний фланець може мати діаметр будь-якої форми і розміру. МЗПО не надає послуги по монтажу парасольок, не встановлює двигун. Купити парасолі вентиляційні можна за прийнятною ціною, оптом і в роздріб.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner