11 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Підставки під печі

Для ефективної роботи пароконвектоматів всіх типів, харчового обладнання, встановленого на професійних кухнях підприємств громадського харчування, а також харчових виробництвах, необхідним атрибутом є спеціальна підставка під пароконвектомат, яка відноситься до допоміжного кухонного обладнання. Даний пристрій дозволяє виставити необхідну висоту обладнання, що запобігає можливість отримання травм, опіків, в процесі приготування їжі.

Популярністю серед споживачів користується підставка під піч, випущена Мелітопольським заводом харчового обладнання. Для її виготовлення використовується сертифікована нержавіюча сталь марки AISI201 і AISI304, яка суттєво покращує експлуатаційні характеристики кухонного обладнання. В інтернет – магазині нашої компанії представлені різноманітні моделі підставок, які мають різну:

  • конструкцію;
  • габарити.

Комплектація підставок під піч для піци або пароконвектоматів, плит, включає напрямні під гастроємності або листи певного розміру, куточки для фіксації обладнання в межах підставки, стільниці, ніжки, висота яких регулюється. Ми спеціалізуємося на виробництві моделей стандартного типу, а також підставок за індивідуальними розмірами замовників

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner