11 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Для пекарень

Оснащення пекарень, а також кондитерських цехів, піцерій, відділів кулінарії в супермаркетах, гарячих цехів в ресторанах, високоефективним обладнанням – одна зі складових успішного бізнесу.

Пекарня обов'язково повинна бути оснащена високоякісною технікою і професійним обладнанням. Саме таке обладнання виробляє Мелітопольський завод харчового обладнання . Виробничі столи з охолоджуваними шафами і без, розстоєчні шафи, виробничі столи та столи з столешками з дерева для борошняних робіт, шпильки кондитерські і стелажі, мийні ванни, підтоварники, листи та гастроємкості роблять роботу пекарень і кондитерських цехів продуктивної і комфортної.

Обладнання изготавливаетчя з нержавіючої сталі марок AISI201 або AISI304 в залежності від особливостей техпроцесу в якому працює обладнання.

Невід'ємним атрибутом вважається розстоєчну шафу, який сприяє отриманню смачної і якісної випічки хлібобулочних, кондитерських виробів. Дане обладнання дозволяє виконати найважливіший технологічний етап – підняття тіста, з точним дотриманням певного температурного режиму, тим самим забезпечуючи оптимальний процес бродіння тіста.

На проектуванні, виробництві професійного обладнання, до якого відноситься розстоєчну шафу, спеціалізується Мелітопольський завод харчового обладнання, що має сучасну виробничу базу, використовує унікальні технології та інноваційні рішення. Для виготовлення продукції МЗПО використовує високоякісну сертифіковану нержавіючу сталь марки AISI201 і AISI304, яка характеризується екологічністю, антибактеріальними властивостями, стійка до впливу високих і низьких температур.

Що ми пропонуємо клієнтам

Враховуючи різноманітність обладнання, яке використовується на підприємствах громадського харчування, завод пропонує величезний асортимент, що дозволяє полегшити всі етапи приготування кондитерських, хлібобулочних виробів, а також підвищує продуктивність, ефективність пекарень, кондитерських цехів. Клієнти Києва та інших міст України, можуть купити у нашому інтернет – магазині:

  1. Виробничі столи (з охолоджуваними шафами і без).
  2. Виробничі столи, оснащені дерев'яними стільницями для борошняних робіт.
  3. Шпильки кондитерські, стелажі різної модифікації, комплектації.
  4. Мийні ванни.
  5. Підтоварники.
  6. Дека, гастроємкості.

Також у нас можна придбати розстойну шафу будь-якої моделі для пекарні, стандартного типу виконання, виготовлений з нержавіючої сталі, або замовити шафу для розстоювання тіста за індивідуальними розмірами. Таке обладнання буде практичним, надійним, довговічним. При виробництві обладнання на замовлення, враховуються особливості технічного процесу, приміщення, де вони будуть встановлюватися, сфера застосування обладнання, інші фактори. Ціна обладнання розраховується індивідуально. Ми співпрацюємо з оптовими і роздрібними покупцями.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner