11 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Стелажі шпильки кондитерські, Візки

Незамінним обладнанням для кухонних приміщень, торговельних підприємств, складських приміщень, інших об'єктів зберігання і перевезення різної продукції, є шпилька кондитерська. Незважаючи на універсальність вироби, основною сферою застосування шпильок все – таки залишається громадське харчування і гастрономія. Дане допоміжне обладнання являє собою конструкцію, що має безліч ярусів, в яких розміщуються листи, підноси, лотки з готовою продукцією.

Для зручності переміщення шпилька для листів оснащується двома парами коліс поворотного типу. Для запобігання небажаного переміщення обладнання, одна пара коліс може мати спеціальні стопорні елементи. Покриття коліс може відрізнятися, в залежності від типу підлогового покриття і сфери застосування конструкції.

Ми пропонуємо клієнтам стелажі стандартного виконання, мають 18 рівнів, розраховані для гастроємкостей стандартного типу, для дек розміру 400х800, або 600х800 міліметрів, призначені для:

  • роздачі;
  • збирання посуду;
  • заморозки;
  • хлібопекарські;
  • інші.

Крім цього, МЗПО спеціалізується на виробництві обладнання за індивідуальними розмірами. Шпильки для тарілок на замовлення можуть мати різну кількість рівнів, різну відстань між рівнями (визначає клієнт),

товщина направляючих (починається з 0,8 мм), встановлюється замовником. Будь-яка шпилька кондитерська, недорого купити яку можна в нашому інтернет – магазині, відрізняється високою якістю, вартість кожного виробу визначається індивідуально.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner